CTCB1812F-121P
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CTCB1812F-121P
JLCPCB Part #
C7233933
Package
1812
Description
1 120Ω@100MHz 30mΩ 1812 Ferrite Beads ROHS