CTCB1206F-202S
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CTCB1206F-202S
JLCPCB Part #
C5580777
Package
1206
Description
1 2kΩ@30MHz 600mΩ 1206 Ferrite Beads ROHS