CTCB0805F-151S
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CTCB0805F-151S
JLCPCB Part #
C5635350
Package
0805
Description
1 150Ω@100MHz 250mΩ 0805 Ferrite Beads ROHS