CTCH895F-333K
MFR.Part #
CTCH895F-333K
JLCPCB Part #
C5973251
Package
Plugin,D=7.8mm
Description
33mH 48mA 64.2Ω ±10% Plugin,D=7.8mm Power Inductors ROHS