CMPZ5252B BK PBFREE
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CMPZ5252B BK PBFREE
JLCPCB Part #
C7230191
Package
SOT-23
Description
-65℃~+150℃ 100nA@18V 22.8V~25.2V 24V 33Ω 350mW ±5% SOT-23 Zener Diodes ROHS