CTML0603F-6R8M
MFR.Part #
CTML0603F-6R8M
JLCPCB Part #
C6538953
Package
0603
Description
1.7Ω 20MHz 35@4MHz 5mA 6.8uH ±20% 0603 Inductors (SMD) ROHS