CBRDFSH1-40 TR13
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CBRDFSH1-40 TR13
JLCPCB Part #
C17668765
Package
BRDFN-4
Description
-55℃~+125℃@(Tj) 1A 200uA@40V 30A 40V 500mV@1A Single-Phase Rectifier BRDFN-4 Bridge Rectifiers ROHS