CAK3-380C PBFREE
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CAK3-380C PBFREE
JLCPCB Part #
C6528035
Package
Plugin,P=25mm
Description
20uA 380V 3kA@8/20us 401V 520V Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS 插件,P=25mm ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS