1.5CE9.1CA TR PBFREE
MFR.Part #
1.5CE9.1CA TR PBFREE
JLCPCB Part #
C1975728
Description
1.5kW@10/1000us 112A@10/1000us 13.4V 50uA 7.78V 9.1V Bidirectional TVS DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS