1.5CE300A BK PBFREE
MFR.Part #
1.5CE300A BK PBFREE
JLCPCB Part #
C1667330
Description
-65℃~+175℃ 1.5kW@10/1000us 256V 300V 414V 5A@10/1000us 5uA TVS Unidirectional DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS