1.5CE170A TR PBFREE
MFR.Part #
1.5CE170A TR PBFREE
JLCPCB Part #
C1983151
Description
1.5kW@10/1000us 145V 178.5V 234V 5uA 6.4A@10/1000us TVS Unidirectional DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS