1.5CE130CA BK PBFREE
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
1.5CE130CA BK PBFREE
JLCPCB Part #
C1667438
Package
DO-201
Description
-65℃~+175℃ 1.5kW@10/1000us 111V 130V 179V 5uA 8.4A@10/1000us Bidirectional TVS DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS