1SMC22CA TR13 PBFREE
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
1SMC22CA TR13 PBFREE
JLCPCB Part #
C1983614
Package
SMC
Description
1.5kW 22V 28V 35.5V 42.2A@10/1000us 5uA Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS