1SMB45CA TR13 PBFREE
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
1SMB45CA TR13 PBFREE
JLCPCB Part #
C5491059
Package
SMB
Description
-65℃~+150℃ 45V 50V 5uA 72.7V 8.3A@10/1000us Bidirectional TVS SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS