CWCI0402C-5N6JT
Extended
Manufacturer
Ceaiya
MFR.Part #
CWCI0402C-5N6JT
JLCPCB Part #
C48886695
Package
0402
Description
120mΩ 17@250MHz 4GHz 5.6nH 620mA Wire-wound chip inductor ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS