CR8065A-100M
Extended
Manufacturer
Ceaiya
MFR.Part #
CR8065A-100M
JLCPCB Part #
C7588842
Package
SMD,8x8mm
Description
10uH 33mΩ 4A 6.6A ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS