CR8065A-220M
MFR.Part #
CR8065A-220M
JLCPCB Part #
C7588844
Package
SMD,8x8mm
Description
2.8A 22uH 4.3A 54mΩ ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS