CR6045K-220M
MFR.Part #
CR6045K-220M
JLCPCB Part #
C7588797
Package
SMD,6x6mm
Description
1.8A 2.05A 22uH 89mΩ ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS