CMPI0412-2R2M
Extended
Manufacturer
Ceaiya
MFR.Part #
CMPI0412-2R2M
JLCPCB Part #
C7588894
Package
SMD,4.5x4.2mm
Description
2.2uH 3A 4.2A 79.4mΩ Molded Inductor ±20% SMD,4.5x4.2mm Power Inductors ROHS