CR6020-1R5N
MFR.Part #
CR6020-1R5N
JLCPCB Part #
C7588735
Package
SMD,6x6mm
Description
1.5uH 25mΩ 3.2A 4.3A ±30% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS