CR5030-100M
Extended
Manufacturer
Ceaiya
MFR.Part #
CR5030-100M
JLCPCB Part #
C7588714
Package
SMD,5x5mm
Description
1.7A 1.9A 10uH 70mΩ ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS