CR4030-3R6M
MFR.Part #
CR4030-3R6M
JLCPCB Part #
C7588667
Package
SMD,4x4mm
Description
2.3A 3.1A 3.6uH 53mΩ ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS