CMPI1040-470M
MFR.Part #
CMPI1040-470M
JLCPCB Part #
C22438975
Package
SMD,11x10mm
Description
145.6mΩ 3.2A 3.4A 47uH ±20% SMD,11x10mm Power Inductors ROHS