CR5015-4R7N
MFR.Part #
CR5015-4R7N
JLCPCB Part #
C7588697
Package
SMD,5x5mm
Description
1.6A 100mΩ 2.1A 4.7uH ±30% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS