CR8065A-470M
MFR.Part #
CR8065A-470M
JLCPCB Part #
C7588846
Package
SMD,8x8mm
Description
1.8A 135mΩ 2.85A 47uH ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS