MP915-0.15-1%
MFR.Part #
MP915-0.15-1%
JLCPCB Part #
C1364620
Description
-55℃~+150℃ 0ppm/℃~+200ppm/℃ 150mΩ 15W Thick Film Resistor ±1% TO-126-2 Through Hole Resistors ROHS