MP725-0.050-1%
Extended
Manufacturer
Caddock
MFR.Part #
MP725-0.050-1%
JLCPCB Part #
C2073620
Package
DPAK
Description
-55℃~+150℃ 0ppm/℃~+200ppm/℃ 25W 50mΩ Thick Film Resistor ±1% DPAK Chip Resistor - Surface Mount ROHS