VHS1-S5-S12-SIP
Extended
Manufacturer
CUI
MFR.Part #
VHS1-S5-S12-SIP
JLCPCB Part #
C7381767
Package
SIP,19.5x9.8mm
Description
1 12V 1W 4.5V~5.5V 6kV 75% 84mA SIP,19.5x9.8mm Isolated Power Modules ROHS