VAQE6W-Q24-S24-D
Extended
Manufacturer
CUI
MFR.Part #
VAQE6W-Q24-S24-D
JLCPCB Part #
C5989763
Package
DIP,31.6x20.3mm
Description
-40℃~+85℃ 1 120mVp-p 24V 250mA 300kHz 3kV 680uF 6W 87% 9V~36V Short Circuit Protection、Over Current Protection、Under Voltage Protection、Overvoltage protection DIP,31.6x20.3mm Isolated Power Modules ROHS