VAQE6W-Q24-D12-D
Extended
Manufacturer
CUI
MFR.Part #
VAQE6W-Q24-D12-D
JLCPCB Part #
C5990735
Package
DIP,31.6x20.3mm
Description
12V 2 250mA 3kV 6W 84% 9V~36V Short Circuit Protection、Over Current Protection、Under Voltage Protection、Overvoltage protection DIP,31.6x20.3mm Isolated Power Modules ROHS