TS07-667-25-BK-260-SMT-TR
Extended
Manufacturer
CUI
MFR.Part #
TS07-667-25-BK-260-SMT-TR
JLCPCB Part #
C4364355
Package
SMD-4P,6.1x6.1mm
Description
-30℃~+80℃ 12V 2.5mm 2.6N 50mA 6.1mm 6.1mm 60,000 cycles Gull Wing Round Button SPST-NO Surface Mount,Vertical SMD-4P,6.1x6.1mm Tactile Switches ROHS