TBP05R2-762-12GR
MFR.Part #
TBP05R2-762-12GR
JLCPCB Part #
C3583031
Package
Plugin,P=7.62mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10A 12 12P 1x12P 630V 7.62mm Board Side/Socket - Closed Green Through Hole 插件,P=7.62mm Pluggable System Terminal Block ROHS