TBP02R2-381-08GR
MFR.Part #
TBP02R2-381-08GR
Description
-40℃~+105℃ 1 1x8P 3.81mm 300V 8 8A 8P Board Side/Socket - Closed Through Hole - Pluggable System Terminal Block ROHS