TBP02R1-381-02BE
Extended
Manufacturer
CUI
MFR.Part #
TBP02R1-381-02BE
Description
-40℃~+105℃ 1 1x2P 2 2P 3.81mm 300V 8A Blue Board Side/Socket - Closed Through Hole - Pluggable System Terminal Block ROHS