TBP01P1-508-04BE
Extended
Manufacturer
CUI
MFR.Part #
TBP01P1-508-04BE
JLCPCB Part #
C3582969
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12~28 16A 1x4P 2.5 300V 4 4P 5.08mm Blue Male Plug 插件,P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS