TBP02R2-381-16BE
MFR.Part #
TBP02R2-381-16BE
JLCPCB Part #
C3581957
Package
Plugin,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 16 16P 1x16P 3.81mm 300V 7A Blue Board Side/Socket - Closed Through Hole 插件,P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS