TBL009-254-18GY-2GY
MFR.Part #
TBL009-254-18GY-2GY
JLCPCB Part #
C5956272
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
1 150V 18 18P 2.54mm 5A Gray Through Hole Plugin,P=2.54mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS