TBL001-381-04GY-2GY
MFR.Part #
TBL001-381-04GY-2GY
JLCPCB Part #
C3310163
Package
Plugin,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 18~20 1x4P 3.81mm 300V 4 4P 5A Gray 插件,P=3.81mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS