TBL004-508-15BE-2GY
MFR.Part #
TBL004-508-15BE-2GY
JLCPCB Part #
C5956256
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
1 10A 15 15P 300V 5.08mm Blue Through Hole Plugin,P=5.08mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS