TBL004V-508-16BE-2GY
Extended
Manufacturer
CUI
MFR.Part #
TBL004V-508-16BE-2GY
JLCPCB Part #
C6551664
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
1 10A 16 16P 300V 5.08mm Blue Through Hole 插件,P=5.08mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS