TBL004V-508-05BE-2GY
Extended
Manufacturer
CUI
MFR.Part #
TBL004V-508-05BE-2GY
JLCPCB Part #
C7359092
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
1 10A 300V 5 5.08mm 5P Blue Through Hole 插件,P=5.08mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS