TB007-508-08BE
MFR.Part #
TB007-508-08BE
JLCPCB Part #
C5793911
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
1 16A 300V 5.08mm 8 8P Blue Plugin,P=5.08mm Screw Terminal Blocks ROHS