TB006-508-09BE
MFR.Part #
TB006-508-09BE
JLCPCB Part #
C5979901
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
1 12A 300V 5.08mm 9 Blue Plugin,P=5.08mm Screw Terminal Blocks ROHS