PYSE1-S12-S24-D
Extended
Manufacturer
CUI
MFR.Part #
PYSE1-S12-S24-D
JLCPCB Part #
C5830507
Package
DIP,12.7x10.2mm
Description
1 1.5kV 10.8V~13.2V 1W 24V 42mA 81% Short Circuit Protection、Automatic fault recovery DIP,12.7x10.2mm Isolated Power Modules ROHS