PRMCE1-S5-S24-S
MFR.Part #
PRMCE1-S5-S24-S
JLCPCB Part #
C7261734
Package
SIP,19.7x6mm
Description
1 24V 3kV 4.75V~5.25V 41mA 73% 984mW SIP,19.7x6mm Isolated Power Modules ROHS