PQC10-48-S24-O
Extended
Manufacturer
CUI
MFR.Part #
PQC10-48-S24-O
Description
1 1.5kV 10W 24V 36V~60V 417mA 88% Short Circuit Protection、Over Current Protection、Under Voltage Protection、Overvoltage protection、Automatic fault recovery - Isolated Power Modules ROHS