PRMC3-D12-D12-S
Extended
Manufacturer
CUI
MFR.Part #
PRMC3-D12-D12-S
JLCPCB Part #
C5845947
Package
SIP,22x9.5mm
Description
125mA 12V 2 3W 3kV 79% 9V~18V SIP,22x9.5mm Isolated Power Modules ROHS