ALZ52B24W
MFR.Part #
ALZ52B24W
JLCPCB Part #
C6120227
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 15ms 16A 24V 440V@AC 5ms AgSnO2 Plugin Power Relays ROHS