PR14-24V-360-1C
MFR.Part #
PR14-24V-360-1C
JLCPCB Part #
C7328277
Description
-40℃~+85℃ 10A 10ms 24V 30V@DC、250V@AC 5ms One set changeover: 1C (SPDT - changeover) Silver Alloy Plugin Power Relays ROHS