PQS075-S12-S12-S
Extended
Manufacturer
CUI
MFR.Part #
PQS075-S12-S12-S
JLCPCB Part #
C7262405
Package
SIP,11.6x6mm
Description
1 1.5kV 11.4V~12.6V 12V 62mA 73% 744mW SIP,11.6x6mm Isolated Power Modules ROHS